Сокме

ТОВ «Сокме» засноване в 2000 р. Фабрика меблів Сокме розташована в містечку Сокаль Львівської області. Починаючи з першого дня своєї роботи підприємство робить ставку на виготовлення меблів повсякденного попиту. У технологічному процесі задіяне обладнання провідних світових виробників: Biesse, Vitap, Morbidelli, Omga, SCM, Holzma, Altendorf. Вся продукція фабрики сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу, а також відповідає вимогам всіх ГОСТ-ів і стандартів. Виробництво розташоване на 5 000 м2 виробничих сучасних площ, для виготовлення меблів використовується сировина кращих вітчизняних і закордонних виробників. Меблі Сокме користуються попитом не тільки на території України, але й у країнах СНД, Східної Європи. Щороку асортимент виробів фабрики Сокме збільшується й на сьогоднішній день це:
  • кухонні гарнітури;
  • спальні;
  • передпокої класичного та сучасного дизайну;
  • вітальні;
  • тумби під TV апаратуру;
  • письмові, комп'ютерні, журнальні столи;
  • шафи-купе.

У кінці 2009 року фабрика Сокме представила багато цікавих новинок меблів. Це дитяча модульна система “Дитячий світ”, що набрала широку популярність, до складу якої входять двохярусні ліжка “Капитошка” і “Тутти фрутти” й декілька видів спалень - “Міленіум”, “Венера Нео”, “Молодіжна” тощо. Наш інтернет магазин пропонує Вам меблі Сокме за дуже прийнятними цінами - в цьому можна переконається проглянувши пропозиції інших компаній, тому якщо Ви шукаєте недорогі, якісні, оригінальні меблі, то продукція фабрики Сокме саме те, що Вам потрібне.

Зі свого боку хочемо відзначити надійність і професійність співробітників фабрики Сокме. Фабрика приділяє особливу увагу актуальності своїх каталогів і поліпшенню вже наявних моделей. Якщо Вас зацікавили меблі фабрики Сокме - Ви зможете їх придбати за найбільш прийнятними цінами, зателефонувавши нашим менеджерам або оформивши замовлення на сайті. Ми здійснюємо доставку по всій території Укріани.
Офіс: м. Київ, просп. Московський, 30
Тел: (044) 364-75-81
info@mebel-ua.com.ua
@МебельUA 2008-2016