бренди

Сокме

ТОВ «Сокме» засноване в 2000 р. Фабрика меблів Сокме розташована в містечку Сокаль Львівської області. Починаючи з першого дня своєї роботи підприємство робить ставку на виготовлення меблів повсякденного попиту. У технологічному процесі задіяне обладнання провідних світових виробників: Biesse, Vitap, Morbidelli, Omga, SCM, Holzma, Altendorf. Вся продукція фабрики сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу, а також відповідає вимогам всіх ГОСТ-ів і стандартів. Виробництво розташоване на 5 000 м2 виробничих сучасних площ, для виготовлення меблів використовується сировина кращих вітчизняних і закордонних виробників. Меблі Сокме користуються попитом не тільки на території України, але й у країнах СНД, Східної Європи. Щороку асортимент виробів фабрики Сокме збільшується й на сьогоднішній день це:
  • кухонні гарнітури;
  • спальні;
  • передпокої класичного та сучасного дизайну;
  • вітальні;
  • тумби під TV апаратуру;
  • письмові, комп'ютерні, журнальні столи;
  • шафи-купе.

У кінці 2009 року фабрика Сокме представила багато цікавих новинок меблів. Це дитяча модульна система “Дитячий світ”, що набрала широку популярність, до складу якої входять двохярусні ліжка “Капитошка” і “Тутти фрутти” й декілька видів спалень - “Міленіум”, “Венера Нео”, “Молодіжна” тощо. Наш інтернет магазин пропонує Вам меблі Сокме за дуже прийнятними цінами - в цьому можна переконається проглянувши пропозиції інших компаній, тому якщо Ви шукаєте недорогі, якісні, оригінальні меблі, то продукція фабрики Сокме саме те, що Вам потрібне.

Шафи
Зі свого боку хочемо відзначити надійність і професійність співробітників фабрики Сокме. Фабрика приділяє особливу увагу актуальності своїх каталогів і поліпшенню вже наявних моделей. Якщо Вас зацікавили меблі фабрики Сокме - Ви зможете їх придбати за найбільш прийнятними цінами, зателефонувавши нашим менеджерам або оформивши замовлення на сайті. Ми здійснюємо доставку по всій території Укріани.
Офіс: 03115, м. Київ, пр.Перемоги,107 (м.Житомирська)
Тел:
info@mebel-ua.com.ua
@МебельUA 2008-2016