Світ Меблів

Меблева фабрика «Світ меблів» почала свою діяльність в 2001 році. За цей час виробничі майдани виросли з одного по п'яти цехів. Сучасне устаткування, якісні матеріали, постійне відстежування ринку дозволяє підприємству випускати конкурентні та високоякісні меблі і завдяки цьому завоювати гідне місце серед брендових виробників меблів.

Одним з ключових моментів в маркетинговій діяльності компанії «Світ меблів» є індивідуальний підхід до кожного покупця. Його можна побачити не лише в різноманітності колекцій, що дозволяє покупцеві вибрати меблі, які створюють свій ідеальний інтер'єр і розкривають індивідуальність власника, але і в виконанні нестандартних замовлень серійних систем, чим не завжди можуть похвалитися крупні виробники меблів. Якщо порівнювати меблі фабрики «Світ меблів» з меблями інших виробників, то відразу впадає в очі широке вживання МДФ і велика гамма забарвлень, що дозволяє підібрати колір практично під будь-який інтер'єр.

Еще однією важливою перевагою вибору меблів «Світ Меблів» є наявність оптового складу в м. Київ, тому самі "ходові" системи меблів доставляються наступного дня, інші не більше ніж через тиждень, а виконання індивідуальних замовлень меблів не займає більше 12-14 робочих днів.

Офіс: м. Київ, просп. Московський, 30
Тел: (044) 364-75-81
info@mebel-ua.com.ua
@МебельUA 2008-2016
фото, каталог, купити світ меблів Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків, Житомир, Запоріжжя