групи меблів

Меблі для спальні

З чим асоціюється спальня? Звичайно, це відпочинок, затишок, комфорт, максимальна самота і зручність. Ми проводимо уві сні третину свого життя і тому меблі для спальні повинні відповідати найвимогливішим і актуальнішим вимогам сучасності.

Меблі спальні мають бути стильними, функціональними і відповідати санітарно-гігієнічним нормам. Традиційно приміщення для спальні розташовують чимдалі від входу, прагнучи зробити його більш відокремленим, і оформляють його в спокійній колірній гаммі. Меблі для спальні зазвичай також виконують в кольорі, який допоможе Вашим очам розслабитися, а тілу зануритися в приємний релакс.

Вибір спальних меблівм необхідно почати безпосередньо з ліжка і матраца, визначитися з габаритами ложа, виходячи з розмірів Вашого приміщення. Матрац зобов'язаний забезпечити для хребта ідеальне положення і економити на ньому небажано. Що стосується прикроватных тумб і комодів, вони повинні гармонійно вписуватися в загальну композицію і виглядати не просто красиво, але і функціонально. Ці ж вимоги відносяться і до трюмо, до шаф або до гардеробів. Якщо дозволяє розмір спального приміщення, то шафа-купе припаде дуже до речі. Адже наявність ергономічних поличок і прихованих ящиків, куди можна швидко скласти постільну білизну і інші речі, - це вже гарантія порядку і комфорту в спальні. В цілях економії простору спальню можна поєднати з робочим кабінетом або розмістити там спортивний тренажер. Усе це дуже індивідуально, але меблі спальні та її інтер'єр повинні гармоніювати один з одним в стилі, в кольорі, в дизайнерському оформленні.

Наш інтернет-магазин із задоволенням представляє Вашій увазі найсучасніші меблі для спальні. Широкий асортимент меблів для спальні представлений від ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників. Кваліфікований досвідчений консультант допоможе Вам зробити правильний вибір саме Ваших потреб, смаків і побажань.

Погодьтеся, украй важливо з яким настроєм Ви прокидаєтеся і засинаєте, наскільки відпочило почуваєте себе після сну у якій атмосфері протікає Ваше інтимне життя. З цих нюансів складається наше життя. Відпочила людина здатна на багато, тому якісні меблі спальні - це складова його успіху.

Супутні категорії меблів

Офіс: 02000, м. Київ, пр. Степана Бандери, 30
Тел: (044) 585-0-333
Яндекс.Метрика
фото, каталог, купити меблі для спальні Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків, Житомир, Запоріжжя