групи меблів

Дитячі та Підліткові меблі

Дитячі меблі для дівчаток та хлопчиків

Не секрет, що для дітей необхідні особливі дитячі меблі! Для меблів для дітей варто ряд вимог: безпечна конструкція, показник екологічності матеріалів, а також сприяння розвитку дитини. Дизайн таких меблів, повинен підходити ритму життя дитини, як дівчинки, так і хлопчика.

Важливим показником екологічності ламінованої деревинно-стружкової плити є клас емісії: показник вмісту формальдегідів і смол. Чим він нижчий, тим екологічніше плита з якої виробляється дитячі і підліткові меблі.

Одним з важливих вимог до підліткових меблів є володіння особливою міцністю і підвищеною безпекою. Барвисті кольори, що розвивають дизайн, модульний ряд ціх та інших якостей притаманні різним елементам дитячих меблів і дитячих стінок. Варто звернути увагу, що дитячі стінки у нас на сайтах можуть бути як складальними з модулів, так і готовими в комплекті. Ми рекомендуємо для підлітків взяти на озброєння яскравий і барвистий меблевий конструктор - модульну систему Піонер і Піонер-МДФ від виробника Меблі UA (Меблі ЮА. У блакитних і синіх кольорах як меблі для хлопчиків і в рожевих і фіолетових кольорах як меблі для дівчаток. Набирання кімнат і модулів ціх корпусних серійних меблів настільки різноманітні і по дизайну і по декору, що з легкістю задовольнять запити ваших підлітків: дівчаток і хлопчиків.

Ще більше інформації про дитячі меблі можна отримати звернувшись до нашого розділу: ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ, тут ви зможете побачити живі фото і каталог інтер'єрів дитячих меблів. Особливою популярністю серед дитячих живих фото інтер'єрів в цьому розділі користуються дитячі меблі Асоль і Малишкові меблі Фруттіс.

Для зовсім маленьких ми пропонуємо дитячі від таких виробників як Вальтер, Бриз, Едісан UA, Луч, Аванта-Меблі, Гербор-Холдинг, БРВ-Україна.

Якщо у Вашій родині двоє дітей, то зверніть увагу на комбіновані і двоярусні ліжка. Комбіновані ліжка дозволять більш економно використовувати простір приміщення. Окремо хочеться сказати про дитячі меблі з натурального дерева. Всім відомо, що Україна є сировинною країною з постачання деревини в Європу та інші країни, не кажучи про власний ринок, який також зростає з ростом розвитком деревообробної промисловості України. На сьогоднішній день, а це 2018 рік деревообробна промисловість по виробництву дитячої та Малишкових меблів досягла піку пропозицій за весь час існування незалежної України. Дуже часто клієнт не знає, що зараз практично по одній ціні недорого можна купити меблі з ламінованої ДСП і меблі з сосни, з бука, з вільхи , з ясена. Користуйтеся часом купуйте меблі з натуральної сировини!

Купити дитячі меблі у нас дуже просто

Купити у нас дитячі меблі можна як по інтернету в режимі онлайн, так і в нашому офісі.

Доставити дитячі і підліткові меблі ми можемо в будь-який куточок України:

 • Дніпро
 • Київ
 • Львів
 • Одесу
 • Харків
 • Запоріжжя
 • Черкаси
 • Полтаву
 • Суми
 • Миколаїв
 • Житомир
 • Офіс: м.Київ, б-р Вацлава Гавела, 16
  Тел: telegr (093)5083333
  фото, каталог, купити дитячі та підліткові меблі Київ, Дніпро, Львів, Буча, Ірпінь, Одеса, Бровари, Харків, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси