групи меблів

Дитячі та підліткові меблі

Дітям потрібні особливі меблі - це і питання екологічності, і безпеки, і сприяння розвитку. У дітей особливий ритм життя, і цьому повинен відповідати дизайн навколишніх дитячих меблів, які повинні відповідати непростим потребам і підходити для різноманітних забав, які малюки влаштовують в дитячій кімнаті.

Підліткові меблі повинні володіти особливою міцністю і підвищеною безпекою. Від правильного вибору меблів для дитячої кімнати залежить не лише естетичний вигляд дитячої кімнати, але і фізичний стан дитини. Яскраві кольори, некласичний дизайн, модульність - ці та інші якості властиві різним елементам дитячих меблів. Для зовсім маленьких (до 6 років, як для дівчаток, так і хлопчиків) підійде така система як «Гном», «Лео», а для підлітків можна вибрати систему, яка відображатиме їх схильності і захоплення, подивіться наприклад фото «Індіана» або «CapsLock».

Якщо у Вашій сім'ї дві дитини, то зверніть увагу на двоярусні ліжка. Ці дитячі меблі дозволять не лише економніше використовувати простір кімнати, але і можуть додати свою родзинку в дизайн інтер'єру. Наприклад, двоярусне ліжко «Піонер», виготовлена з високоякісних матеріалів, має не лише велику зносостійкість, що важливо для підліткових меблів, але і в сукупності з іншими елементами модульної системи «Піонер» дозволить сформувати будь-яку конфігурацію дитячої кімнати. Також велику роль грають ціни, по яких продаються меблі для дітей, оскільки якість, функціонал і дизайн меблів різних виробників дуже великі. Для дівчаток підійдуть меблі у світлих тонах, а для хлопчиків в синьому або зеленому відтінку.

Каталог дитячих меблів у нашому інтернет магазині представлений багатьма українськими і польськими виробниками. Ви знайдете фото як економ варіантів дитячих кімнат, так і більш креативні рішення, тому телефонуйте нам і наші фахівці проконсультують Вас для більш правильнішого ухвалення рішення при купівлі дитячих меблів.

Офіс: 03115, м. Київ, просп. Московський, 30
Тел: (044) 364-75-81
info@mebel-ua.com.ua
@МебельUA 2008-2016