групи меблів

Меблі для дому від виробника

У більшості випадків меблі для дому є модульними, тобто складаються з наборів окремих меблевих елементів. Модульність дозволяє власникам меблів самим формувати інтер'єр приміщення, а також оновлювати його, в міру необхідності, змінивши розміщення буквально декількох елементів. Спочатку меблі для дому розробляються так, що всі елементи модульних систем вдало поєднуються між собою в будь-яких варіаціях, а також органічно виглядають окремо, незалежно від всього набору.

У розділі «Меблі для дому від Мебель UA» представлені універсальні меблі виробництва ТМ Мебель UA: всілякі столики, підставки, шафи, шафи-купе які доречні в інтер'єрі будь-якого приміщення. Вони виконані в різних стилях, мають різні розміри і включають модулі різноманітних призначень. Це дає можливість раціонально організувати простір кімнат без шкоди для початкового оформлення інтер'єру. Варто відзначити те, що меблі для дому на нашому сайті продаються у вільних наборах, тобто Ви можете самостійно вибрати, які модулі з усієї композиції Вам необхідні, і придбати саме їх.

Найпоширенішими є меблі для дому, виготовлені з ДСП: корпусні меблі. Тим не менш, на нашому сайті ми пропонуємо модульні меблі з масиву дерева, з використанням скла, металу, пластику. У кінцевому рахунку, саме матеріал і є чинником, що формує ціну. Приміром, одна і та ж система, виготовлена з ламінованого та кашованого ДСП, може відрізнятися в ціні на 10%-50%.

Якщо коротко охарактеризувати виробників меблів для дому, то можна сказати, що: топовими брендами, представленими в нашому інтернет-магазині, є фабрики Гербор Холдинг, Forte, Сокме, Міро-Марк , а також меблі власного виробництва (фабрика Меблі UA).

Зателефонуйте нам, і фахівці нашої Компанії допоможуть Вам підібрати кращий варіант меблів для дому, виходячи з Ваших потреб, розмірів приміщення, планованого бюджету купівлі та інших нюансів.

Офіс: 03115, м.Київ, пр.Перемоги, 107
Тел: (044) 585-0-333
фото, каталог, купити меблі для дому від виробника Київ,Дніпро,Львів,Буча,Ірпінь,Одеса,Бровари, Харків, Житомир,Запоріжжя,Чернігів,Черкаси