групи меблів

Меблі для дому від виробника

Меблі для дому у більшості випадків є модульними, тобто складаються з наборів окремих меблевих елементів. Модульність дозволяє власникам меблів самим формувати інтер'єр приміщення, а також оновлювати його, в міру необхідності, змінивши розміщення буквально декількох елементів. Спочатку меблі для дому розробляються так, що всі елементи модульних систем (колекцій) вдало поєднуються між собою в будь-яких варіаціях, а також органічно виглядають окремо, незалежно від усього набору. Модульні колекції мають однаковий стиль і дизайн, конструктивно вони виконуються так, щоб між собою могли об'єднуватися за бажанням користувача.

В розділі «Меблі для дому від виробника Меблі UA» представлені універсальні меблі виробництва ТМ Меблі UA: всілякі столи, підставки , шафи і шафи-купе, які доречні в інтер'єрі будь-якого приміщення. Всі ці модуля між собою можуть поєднуватися і перетворюватися в гарний дизайн інтер'єру у вигляді меблів у вітальню, меблів в дитячу, з таких модулів може вийти передпокій і стінка. Меблі для дому від виробника виконані в різних стилях, мають різні розміри і включають модуля різноманітних призначень. Це дає можливість раціонально організувати простір кімнат без збитку для початкового оформлення інтер'єру. Варто відзначити те, що меблі для дому в цьому розділі продаються в вільних наборах, тобто Ви можете самостійно вибрати, які модулі з усієї композиції Вам необхідні, і купити саме те, що вам потрібно.

Найпоширенішими є меблі для дому, виготовлені з ДСП: корпусні меблі. Проте, в інших розділах нашого сайту ми пропонуємо модульні меблі з масиву дерева, з використанням скла, металу, пластику. В кінцевому рахунку, саме матеріал і є фактором, що формує ціну. Наприклад, одна і та ж система, виготовлена з ламінованого і кашированного ДСП, може відрізнятися в ціні на 10% -50%. Ціна меблів для дому, як правило, є вирішальним фактором, але не єдиним за яким впаде вибір на ту чи іншуколекцію модульних корпусних меблів. Наша фабрика Меблі UA пропонує найдоступніші і вигідні ціни на меблевому ринку, ми постійно прагнемо до досконалості в області меблевих технологій. Наші меблі можна побачити і купити в багатьох містах: Київ, Ірпінь, Дніпро, Львів, Бровари, Буча, Одеса, Харків, Житомир, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Суми, Полтава, Миколаїв, Тернопіль, Івано-Франківськ.

Якщо дивитись на весь веєр виробників корпусних меблів на ринку та коротко охарактеризувати виробників меблів для дому, то можна сказати, що: топовими брендами, представленими в нашому інтернет-магазині, є фабрики Гербор Холдинг, Forte, Сокме, Міро-Марк , а також меблі власного виробництва: фабрика Меблі UA.

Зателефонуйте нам, і фахівці нашої Компанії допоможуть Вам підібрати кращий варіант меблів для дому, виходячи з Ваших потреб, розмірів приміщення, планованого бюджету купівлі та інших нюансів.

Офіс: м.Київ, б-р Вацлава Гавела, 16
Тел: telegr (093)5083333
фото, каталог, купити меблі для дому від виробника Київ, Дніпро, Львів, Буча, Ірпінь, Одеса, Бровари, Харків, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси