групи меблів

Кухні та Їдальні

Оскільки кухня є одним з найбільш улюблених домочадцями місць в будинку, до її облаштування потрібний особливий підхід: для хазяйки, яка проводить багато часу за приготуванням їжі, важливо, щоб меблі для кухні були практичними, а кухонна зона в цілому – обладнана як можна рациональніше і практичніше. В той же час, спільна обстановка кухні повинна створювати атмосферу затишку і комфорту, в якій членам сім'ї і гостям приємно проводитиме час за смачним обідом і приємним спілкуванням.

Перш ніж почати підбирати кухоний гарнітур, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Основним принципом, якого необхідно дотримуватися при виборі того, як будуть розташовані меблі для кухні і побутові прилади, – це функціональність. Взагалі, найбільш правильне розташування всіх предметів буде тоді, коли господарці на кухні не доведеться проходити зайві відстані під час приготування своїх кулінарних шедеврів. Тобто , необхідно розставити все таким чином, щоб пройдена відстань виявилася мінімальною.

Згідно даним низки досліджень фахівці змогли побудувати певну послідовність розташування основних елементів кухні, при якій готування їжі стає найбільш комфортним і зручним. Згідно з ними, меблі для кухні й побутові прилади повинні розташовуватися в наступній послідовності: холодильник, потім мийка, далі прямує стіл, на якому обробляються продукти, потім йде плита, і замикає лінію стіл для сервування. При цьому під кожним зі столів знаходяться шафи, у яких зберігаються предмети й продукти, необхідні для робіт, виконуваних на цих столах. Такі шафи розміщаються й над столами. Відстань між поверхнею столів і навісними шафками звичайно складає біля сорока п'яти сантиметрів. Також пам'ятайте, що меблі для кухні мають бути якісними, адже вони піддаються постійним чинникам зовнішньої дії.

По типу матеріалів кухонні фасади різняться на дерев'яні, ДСП, МДФ або металеві. Зустрічаються також пластикові. Дерев'яні фасади, належать до найдорожчих видів. Дерево - натуральний матеріал завжди буде в ціні, оскільки має екологічність і зовнішньою привабливістю. Застосування металевих кухонних фасадів з алюмінію стало модним останнім часом. Кухонні фасади із МДФ являють собою спресовану тирсову крихту, здрібнену до стану пили й покриту зовні спеціальною плівкою. Даний вид досить міцний і практичний, а іноді по характеристиках і вологостійкості перевершує натуральне дерево. Кухонні фасади із ДСП найбільш дешевий варіант, але при цьому досить практичний і сучасний. Зовні фасад із ДСП як правило покривається пластиковим покриттям за технологією постформінгу.

Кілька слів про кухонні стільниці, які бувають декількох типів. Стільниці зі штучного каменю дуже міцні й мають явні ознаки декоративної властивості, однак вартість кухонних стільниць зі штучного каменю досить значна й може перевершувати ціну стільниць із мармуру. Стільниці для кухні з мармуру вимагають дуже акуратного догляду за ними тому що зроблені з досить м'якого хоча й гарного матеріалу. Мармурові стільниці легко усмоктують все що на них проллється й очистити її буває досить важко. Найпоширеніший тип кухонних стільниць - це стільниці із ДСП. Вони достатньо дешеві й практичні й дотепер знаходять собі застосування в різноманітних наборах кухонні гарнітури, що носяться до поняття типу. Як варіант можна використати ламіновані кухонні стільниці. Це досить практичний і недорогий варіант, який не зіпсує Вам дизайн кухонного інтер'єру.

Наші фахівці змоделюють віртуальний варіант кухні з системи меблів, що сподобалась Вам, підберуть стільницю, а також при необхідності укомплектують її побутовою технікою.

Офіс: м.Київ, б-р Вацлава Гавела, 16
Тел: telegr (093)5083333
фото, каталог, купити кухні та їдальні Київ, Дніпро, Львів, Буча, Ірпінь, Одеса, Бровари, Харків, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси