групи меблів

Двоярусні ліжка

Фото: Двоярусні ліжка

Дитячі двоярусні ліжка

Отже, ваші діти доросли до власної дитячої кімнати, а значить і до власних дитячих та підліткових меблів! Як її обставити грамотно, красиво і зручно? Вам знадобляться корпусні меблі від компанії «Меблі UA (Меблі ЮЕЙ)». Якщо у вас двоє дітей, добре підійдуть двохярусні ліжка. На «Меблі UA (Меблі ЮЕЙ)» можна купити недорого двохярусне ліжко відмінної якості. Зараз дитячі двоярусні ліжка - один з популярних атрибутів дитячої кімнати, тому їх вибір дуже великий.

Чим хороше двохповерхове та комбіноване ліжко

Головна перевага двохповерхового та комбінованого ліжка, з точки зору батьків - це економія місця. У сучасних квартирах кімнати зазвичай невеликі, але навіть в будинку за власним проектом місця багато не буває - особливо, для дітей. Площа, яку зайняло б друге одноярусне ліжко, можна надати під ігровий простір, комп'ютер, книжкову шафу і консоль для навчальних посібників, етажерку для колекцій і хобі для дітей: ляльки, «Лего», рукоділля і таке інше, - словом, організувати життя дітей найкращим чином. З точки зору самих дітей, двоповерхові ліжка - це не просто місце для відпочинку, але і незамінний елемент ігор і розваг, а також задоволення спати на другому поверсі.

Однак, цим переваги двоярусних ліжок не вичерпуються. Як правило, корпусні меблі, і ліжка, в тому числі, оснащені елементами, які можна знімати, переставляти, міняти місцями. Ви можете зібрати двоповерхове ліжко так, як вам захочеться або як попросять ваші діти, а потім щось змінити і поліпшити. Таким чином, вирішується питання дизайну і різноманітності в інтер'єрі. Крім того, ліжка можна доповнити підставками, полками, освітлювальними приладами та тумбочками, обладнати фіранками, перетворивши двоярусне ліжко в свого роду кімнату в кімнаті - затишне місце усамітнення, в якому часто є потреба у дітей.

Багато сучасних моделей меблів для спалень і дитячих дозволяють не просто розставляти шафи, столи та двоярусні ліжка, а компонувати з них цілісний простір за вибором господарів, щоб дитяча кімната була обставлена ще більш зручно, компактно і затишно.

Безпека і надійність

Розподіляючи поверхи двох'ярусних ліжок між дітьми, слід відвести нижню полицю дитині:

 • молодшого віку;
 • з проблемними суглобами;
 • зі страхом висоти або занадто неспокійно сплячому;
 • якому потрібно почитати казку перед сном;
 • із захворюваннями органів дихання, так як більш сухе і тепле повітря вгорі може погіршити хворобу.
 • У деяких батьків двоповерхові ліжка викликають побоювання з приводу безпеки. Тому дуже важливо вибрати якісні меблі з надійними несучими конструкціями та елементами. На сайті «Меблі UA» представлені моделі меблів з перевіреною якістю та мають всі сертифікати, що підтверджують безпеку як самих матеріалів, екологічно чистих, які відповідають санітарним нормам, так і збірки. Всі ліжка обладнані обмежувальними бортиками, які не дозволяють дитині скотитися з ліжка уві сні і досить високі, щоб гарантувати безпеку навіть при високому матраці. Сходи міцні, неслизькі, починаються від самої підлоги. Велика увага приділяється міцності стійок. Важливо і те, що верхня полиця сконструйована жорстко, тому вона не скрипить в процесі експлуатації, та витримує навантаження щонайменше 90 кг.

  Легка процедура замовлення, та продажу великий вибір дитячих та підліткових меблів в нашому каталозі, повний опис моделі з барвистими фото, гарантія, помірні ціни та доставка по всій Україні у Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя, Черкаси, Полтаву, Житомир, Вінницю, Суми, Миколаїв, протягом короткого часу - ось що пропонує «Меблі UA» всім бажаючим купити дитяче двоярусне ліжко.

  Фото:  Двоярусне ліжко АРА
  Код товара:
  10278
  733900 грн
  Фото:  Двоярусне ліжко Піонер-МДФ
  Код товара:
  19968
  1502200 грн
  Фото: Двоярусне ліжко ЖН (трансформер)
  Код товара:
  10280
  800400 грн
  Фото: Двоярусне ліжко ЛД
  Код товара:
  20024
  1938100 грн
  Фото: Двоярусне ліжко СН
  Код товара:
  10282
  1701200 грн
  Фото: Двоярусне ліжко Ш (трансформер)
  Код товара:
  10289
  1752000 грн
  Фото: Двоярусне ліжко Джинс ЛД 507.150
  Код товара:
  15525
  1424200 грн
  Фото: Двоярусне ліжко Дует
  Код товара:
  17046
  893240 грн
  Фото: Двоярусне ліжко Єва (трансформер)
  Код товара:
  15574
  671000 грн
  Фото: Двоярусне ліжко Прованс КД 4-5
  Код товара:
  23485
  1430000 грн
  Фото: Fashion Ліжко двоярусне FA-MOD-02
  Код товара:
  40121
  1458700 грн
  Фото: Glamour Bunny Ліжко двоярусне
  Код товара:
  35454
  1963900 грн
  Фото: Premium Ліжко двоярусна
  Код товара:
  41688
  3890000 грн
  Фото: Rose Dreams Двоярусне ліжко
  Код товара:
  10193
  2413000 грн
  Фото: Аріна авангард двоярусне ліжко
  Код товара:
  32112
  738100 грн

  Окремо хочемо звернути вашу увагу на двоповерхові та комбіновані ліжка модульної системи "Піонер", модульної системи "Піонер-МДФ". Ці меблі та ліжка, а також модульні серійні меблі "Злата", меблі "Фрукти" та дитячі меблі "Фрутіс" заслуговують на перше місце серед усіх, що є на меблевому ринку на дания час. Такі меблі під торговою маркою Мебель UA наше підприємство виробляє з 2006 року. За роки виробництва нам вдалося помітно поліпшити якість цих ліжок, а останнім часом асортиментний ряд набагато розширився. Світлі, яскраві тони цих двохярусних ліжок прекрасно підійдуть до інтер'єрів дитячих кімнат, до того ж купуючи ці ліжка в нашому інтернет магазині Ви отримаєте максимальний рівень сервісу і підтримки по продукції торгової марки "Мебель UA". Ви також маєте можливість отримати знижки, особливо це стосується меблів, що стали надпопулярними серед серійних меблі- це корпусні меблі Асоль та меблі Асоль Преміум. Меблями Асоль можна обладнати не тільки дитячу кімнату, але і вітальню, і передпокій, і спальню.

  Офіс: 03115, м.Київ, пр.Перемоги, 107
  Тел: (044) 585-0-333
  фото, каталог, купити двоярусні ліжка Київ,Дніпро,Львів,Буча,Ірпінь,Одеса,Бровари, Харків, Житомир,Запоріжжя,Чернігів,Черкаси