групи меблів

Офісні меблі

Зараз чітко простежується зростаючий тренд в напрямку модульних меблів, не тільки відносно офісів, а й у відношенні меблів для домашніх кабінетів. Пішли в минуле ті дні, коли всі шукали міцні та громіздкі меблі. Поточні тренди офісних меблів знаходяться під впливом критеріїв зручності, практичності, оптимального використання простору, доступності та естетики. Тенденції сучасних офісних меблів не ігнорують такі традиційні якості, як довговічність і комфортність, але вони роблять крок вперед у напрямку до науки в розробці та проектуванні меблів, які нададуть вам комфортне місце роботи, і тим самим підвищать продуктивність вашої праці.

Найбільш помітною рисою модульних офісних меблів є те, що вони добре відповідають практичним вимогам сучасних офісів. Додавання та видалення модулів є дуже простим завданням, коли весь набір меблів складається з менших модулів. Кожен модуль являє собою окрему, не розбірну частину. Додавання модулів збільшує використовуваний простір. Таким чином модульні меблі надають достатньо можливостей для збільшення або зменшення кількості модулів, відповідно до потреб.

Модульні офісні меблі так само дуже прості в обслуговуванні. Вони можуть мати інноваційний дизайн, який дозволить зробити обслуговування ще більш легким. У комплект різних видів офісних меблів зазвичай входять крісла для керівників і директорів; столи для різних цілей, наприклад: приймалень, кімнат для гостей, і так далі; софи; меблі для їдальні; ящики для зберігання документів. Ви навіть можете створити перегородки, використовуючи алюмінієві модулі, які мають малу вагу, але при цьому міцні, а також вони легко встановлюються і знімаються.

Модульні меблі роблять офіс більш елегантним і надають йому більш організований вид, що так само підсилює вироблене їм естетичне враження. Такі меблі покращують психологічний настрій, що збільшує ефективність роботи співробітників, а також викликає позитивні емоції у відвідувачів. Наступна перевага таких меблів полягає в тому, що вона дозволяє вам заощадити ваші гроші. У міру того як ваш бізнес буде рости, ви можете поступово докуповувати необхідні елементи та модулі меблів, і при цьому будьте впевнені в тому, що вони чудово впишуться в інтер'єр вашого офісу.

Тренд в напрямку до модульних офісних меблів може зробити повсякденну працю більш приємним. Коли ви сидите в ергономічному кріслі, продуктивність вашої роботи може значно зрости. При обдуманій організації елементів меблів для специфічного застосування, продуктивність праці може підвищиться в кілька разів. Може виникнути необхідність у створенні індивідуальних робочих місць для працівників, у такому разі застосування модульних офісних меблів допоможе вирішити цю задачу.

Невід'ємною частиною офісного інтер'єру є шафа. Він може бути різним по конструкції, якості матеріалів, це зазвичай визначається тим, для яких саме цілей призначений цей предмет обстановки. Всі офісні шафи можна умовно розділити на два типи за призначенням: шафи для персоналу і для кабінету керівника. У чому відмінності між цими двома типами? Головна функція шаф для персоналу - бути вмістилищем для документації, одягу, канцелярських приналежностей, особистих речей персоналу фірми. Друга функція, яку можна покласти на офісну шафу - це служити перегородкою, розділяючи один великий офісний простір на окремі кабінети або функціональні зони. Але в цьому випадку необхідно купувати офісні меблі, у яких задня стінка буде не з самого дешевого ДВП, а з більш презентабельного на вид ДСП. До того ж це додасть шафі стійкості.

Шафи для персоналу можуть відрізнятися по конструкції: стелажі для документів можуть бути відкритими або ховатися за дверцятами. У деяких закритими є тільки окремі осередки, найчастіше нижні. Часто шафи для документів оснащують скляними фасадами. Скло може бути звичайним, матованим, тонованим. Але ціна в даному випадку більше залежить від обрамлення скла. Найдоступніші варіанти - без обрамлення, найдорожчі - з алюмінієвим профілем по периметру скла.

Інший тип шаф - меблі для кабінету керівника. Вони служать більше для представницьких і декоративних цілей, ніж для функціональних. Тут зберігаються сувеніри, піднесені начальнику до свят або за будь-якого іншого приводу, книги в гарних оправах, презентаційна продукція компанії. Начальники-колекціонери часто розміщують тут свої колекції. Саме тому такі меблі завжди оснащена скляними тонованими фасадами, обрамленими алюмінієвим профілем.

Відрізняються шафи для персоналу і своєю висотою. Якщо площі офісу недостатньо, щоб розмістити в ньому кількох низьких шаф (750-1400 мм), краще зупинитися на одному-двох, але високих (1800-2500 мм). Звичайно, дістатися до самих верхніх стелажів буде проблематично, але їх можна використовувати як вмістилище для архівних документів, які не потрібні щодня. По ширині шафа зазвичай стандартна (700-800 мм), як і за глибиною (300-450 мм). Якщо хочете щось відмінне від стандартних розмірів, можна купити шафу на замовлення, але це буде дорожче.

Офіс: м.Київ, б-р Вацлава Гавела, 16
Тел: telegr (093)5083333
фото, каталог, купити офісні меблі Київ, Дніпро, Львів, Буча, Ірпінь, Одеса, Бровари, Харків, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси