групи меблів

М`які меблі

М'які меблі в будинку будь то крісла диван або кутовий диван відіграє основну роль в меблевому гарнітурі кімнати, особливо якщо це вітальня. Адже саме вони служать для комфортного відпочинку всієї родини або коли до вас приходять гості. Такі меблі повинні бути зручними і щоб вдало поєднувалися з іншим гарнітуром кімнати. Основним елементом звичайно ж є диван.

В залежності від розмірів кімнати і вашого бюджету до нього можна додатково придбати крісла або пуф, проявити оригінальність підібрати два двомісні дивани, або ж один трьох місний та два крісла, тим самим створити свій власний неповторний інтер'єр. Варіантів багато і серед безлічі представлених елементів в цій категорії ви легко зможете підібрати потрібні для вашого інтер'єру. Ви можете підібрати не тільки окремий елемент або комплект, але і так само вибрати оббивний матеріал (тканина, шкіра) і забарвлення яке сподобається.

Більш популярні в наш час стали меблі не тільки красиві і зручні, але і функціональні. Дивани з розкладним механізмом щоб можна було не тільки сісти і розслабитися, але і повноцінно лягти спати. До того ж диван зі спальним місцем це додатковий плюс, якщо ви хочете з економити значний простір кімнати. Самих механізмів трансформації є безліч які розрізняються за типом розкладання спального місця. Ви так само зможете вибрати у нас відповідний тип механізму серед представлених до певного виробу. Купуючи м'які меблі в нашому магазині Меблі UA ви купуєте якісні і довговічні меблі які будуть радувати і привносити у ваш дім приємні ємоціі і комфорт.

Супутні категорії меблів

Офіс: 03115, м.Київ, пр.Перемоги, 107
Тел: (044) 585-0-333
фото, каталог, купити м`які меблі Київ, Дніпро, Львів, Буча, Ірпінь, Одеса, Бровари, Харків, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси